Tyrimai dėl užkrečiamų ligų

Siekdami užtikrinti kokybišką ir šiuolaikišką veterinarijos pagalbą UAB „Jakovo veterinarijos centro“ veterinarijos gydytojai kasdieniniame darbe naudojasi Lietuvos, Vokietijos, D. Britanijos ir kitų šalių veterinarijos laboratorijų paslaugomis. Žemiau pateikiame atliekamų tyrimų sąrašą, tačiau jis nėra pilnas ir, iškilus klausimams dėl tyrimų atlikimo galimybės, prašome kreiptis registratūros telefonais (+370 5) 2132982 arba (+370 5) 2105048

Lietuvos laboratorijose atliekami tyrimai

Tyrimo pavadinimas  Kaina € be PVM
Pasiutligės antikūnų titro nustatymas (reikalingas kelionėms į D. Britaniją, Airiją, Švediją, Norvegiją, Maltą ir kt. šalis) 85,- (kaina nurodyta su PVM)
Bakteriologijos tyrimai nustatant jautrumą antibiotikams 30,-
Gyvūnų leptospirozės tyrimas MA metodu 24,-
Gyvūnų toksoplazmozės tyrimas KS metodu 24,-
Šunų bruceliozės tyrimas (B. Canis) 12- (express test)

Visų laboratorijos tyrimų (įskaitant ir genetinius), kuriuos siunčiame atlikti į užsienį, kaina susideda iš tyrimą atliekančios laboratorijos kainos + PVM (21%) ir mūsų klinikos paslaugos kainos (tyrimo paėmimas, persiuntimas, apmokėjimas ir t. t.). UAB „Jakovo veterinarijos centro“ paslaugos kaina, kai siunčiami vieno gyvūno tyrimai yra 25 €.(kaina nurodyta su PVM) + 5 € už kiekvieną papildomą gyvūną, kurio tyrimai siunčiami kartu (pvz., jeigu siunčiame 2 gyvūnų tyrimus, paslauga kainuos 30 €, jei trijų – 35 € ir t. t.).

Vokietijos laboratorijose atliekami tyrimai

Vokietijoje atliekamų tyrimų kainos nurodytos eurais be PVM (2016 m.).

general2016_1

general2016_2

  • Russian
  • English
  • Lithuanian