Gydomasis masažas

Nuo šiol siūlome Jūsų keturkojams gydomąjį masažą!

Panagrinėkime, kokie masažo privalumai:

• Masažas mažina skausmą
Raumenų masažas skatina endorfinų išsiskyrimą, kuris padeda numalšinti skausmą. Jei jūsų šuo ilgą dieną praleido bėgiodamas, žaisdamas ar plaukdamas, šis krūvis gali sukelti sąnarių ir raumenų skausmą ir sustingimą. Masažas ypač naudingas sportiniams šunims, nes panaikina pieno rūgšties susikaupimą raumenyse. Masažas padės tuos raumenis atpalaiduoti ir išlaisvins įtemptas vietas.

• Gerina kraujotaką ir limfos tekėjimą
Masažas pagerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, o tai savo ruožtu naudinga visam kūnui. Gera cirkuliacija užtikrina, kad jūsų šuniukas gaus sveiko deguonies ir maistinių medžiagų pripildyto kraujo tiekimą į smegenis ir kitus organus, o jo oda ir kailis išliks sveiki. Limfos skysčio tekėjimo gerinimas padeda pernešti medžiagų apykaitos atliekas iš raumenų ir vidaus organų į limfinius mazgus, kur jis išvalomas. Visa tai reiškia, kad jūsų šuo turės daugiau galimybių išvengti tam tikrų sveikatos būklių, tokių kaip hipertenzija (aukštas kraujospūdis) ir edema (vandeningo skysčio perteklius, besikaupiantis kūno ertmėse ar audiniuose).

• Padeda atkūrimo procese
Šunų masažas gali būti puiki terapijos forma gyvūnams, kurie reabilituojasi po traumos ar operacijos. Be to, gydantis prisilietimas gali būti naudingas ne tik sužeistai vietai, todėl sveikstantiems šunims naudinga taikyti visapusišką masažą. Pavyzdžiui, kad kompensuotų sužalotą koją, laikui bėgant sveikoji pusė patirs per daug apkrovos ir įsitemps. Todėl masažas gali būti naudingas visam kūnui sveikimo proceso metu, nes bus suharmonizuojamas raumenų hipertonusas ir hipotonusas. Ypatingai masažas tinka artritu sergantiems šunims.

• Padeda nustatyti galimas sveikatos problemas
Kitas papildomas šunų masažo privalumas yra tai, kad susipažįstant su šuns kūnu ir galime atpažinti, kas yra normalu, o kas ne. Tai leidžia nustatyti bet kokias problemų vietas, į kurias turėtume atkreipti dėmesį tolesniam tyrimui. Masažuodami šuniuką stebime, ar nėra neįprasto patinimo ar gumbų, paviršiaus temperatūros pokyčių, jautrumo prisilietimams, odos ar plaukų kokybės.

Mūsų klinikoje masažą atlieka gydytoja Ernesta. Kreipkitės dėl informacijos į registratūros darbuotojus.

Bendra info prieš vykstant į masažą:
*Jeigu yra rimta stuburo, sąnarių problema, masažas turėtų būti atliekamas tik su gydytojo neurologo/traumatologo sutikimu
*Šuo turi būti nemaitintas 6-8val.
*Su savimi turėti kuo šunį aprengti/apkloti po masažo
*Jeigu kelionė namo nuo klinikos tolima, pasiimti su savimi pašaro
*Masažas trunka apie 45min. ir rekomenduojama vienam šeimininkui būti šalia gyvūno pirmuosius kartus, kol pratinsimės ir susidraugausime

  • Russian
  • English
  • Lithuanian