• Naujienos

Paslaugos lizingu

Naminis gyvūnas apima ne tik emocinį, bet ir finansinį įsipareigojimą. Nesvarbu, ar perkate augintinį iš veisėjo ar paimate iš prieglaudos – jis taps neatsiejama jūsų šeimos gyvenimo dalimi. Turėkite omenyje, kad įsigijus naminį gyvūną, gali atsirasti nenumatytų finansinių išlaidų, susijusių su augintinio sveikata. Siekdami palengvinti Jūsų finansinę situaciją, atnaujinome bendradarbiavimą su General Financing banku. Nuo šiol įvairioms medicinos paslaugos bei priemonėms galite pasiskolinti iki 25 000 eurų, o pirmąją įmoką atidėti net 3 mėnesiams. Mūsų klinikos registratūroje teiraukitės General Financing banko medlizingo paslaugos ir džiaukitės puikia savo augintinio sveikata jau šiandien!

Daugiau informacijos http://old.vetmed.lt/paslaugos-lizingu/

Mikrobiologijos laboratorija

Dalinamės puikiomis naujienomis! Nuo 2022 m. sausio mėn. Jakovo veterinarijos centre veiklą pradėjo mikrobiologijos laboratorija. Savo laboratorijoje įdiegėme pažangiausią VITEK 2 COMPACT automatizuotą bakterijų identifikavimo sistemą, kuri leidžia greičiau pateikti bakteriologinių tyrimų rezultatus. Galime didžiuotis, kad esame pirmoji veterinarijos klinika Lietuvoje, įsidiegusi šią tyrimų sistemą.

Duris atvėrė Kačių klinika!

2021 m. sausio 21 d. duris atvėrė naujoji Jakovo veterinarijos centro Kačių klinika!
Nuo šiol tame pačiame pastate rasite atskiras šunų ir kačių klinikas. Kodėl atskiras? Nors vienuose namuose augantys keturkojai dažnai yra geriausi draugai, tačiau nepažįstami gyvūnai gali sukelti vienas kitam stresą. Mūsų sprendimas atskirti klinikas sumažins Jūsų augintinio patiriamą stresą, o vizitai pas mus bus komfortiškesni!

Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms

Džiaugiamės, kad nuo 2014 m. spalio mėn. pirmieji Lietuvoje pradėjome atlikti kompiuterinės tomografijos (KT) tyrimus šunims ir katėms.

Kompiuterinė tomografija šunims ir katėms atliekama nauju, šiam tikslui įsigytu, Siemens firmos kompiuteriniu tomografu SOMATOM Spirit.

Audiometrija šunims ir katėms

Audiometrija – tyrimas, kurio metu specialiu aparatu audiometru įvertinamas gyvūno klausos jautrumas.

Kaip atliekamas tyrimas?

Jakovo veterinarijos centre naudojamas BAERCOM™ klausos tyrimo aparatas. Audiometrijos tyrimas – tai smegenų kamieno akustiniu būdu sukeltųjų potencialų tyrimas (BAER). Tyrimo metu gyvūnui atitinkamose galvos vietose į odą įvedami 3 elektrodai, o į tiriamąją ausį įdedama ausinė, kuri skleidžia įvairaus stiprumo signalus. BAER padeda nustatyti klausos nervo, sensorinių kelių, smegenėlių ir įcentrinių kelių sutrikimus. Tikrinant klausą atsižvelgiama į garso stiprumą (dB) ir į jo aukštį (Hz). Tokiu būdu ištiriama gyvūno klausa, nustatomas pakenkimo lygis, pakenkimo vieta. Gauti duomenys pateikiami grafike – audiogramoje.

  • Russian
  • English
  • Lithuanian