• Paslaugų teikimo sąlygos

Paslaugų teikimo sąlygos

Gerbiami klinikos lankytojai ir darbuotojai,

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai kad:

1. Visos iki 2019-05-20 klinikoje vykusios nuolaidų programos yra anuliuojamos.

Nuolaidos taikomos LKD šunims Kainyno numatytais atvejais arba aptarnaujant juridinius asmenis, su kuriais jau yra sudaryta atskira sutartis, numatanti nuolaidas ar specialias kainas.

2. Kai atliekamos retos arba nestandartinės paslaugos / procedūros, kurių kaina nėra nurodyta kainyne, ją nustato šią paslaugą atliekantis veterinarijos gydytojas, kuris, prieš pradedant paslaugų atlikimą, privalo supažindinti klientą su planuojamomis išlaidomis.

3. Klientui neatvykus sutartu vizito laiku, jis gali būti nepriimtas arba jam gali tekti palaukti, kol specialistas atsilaisvins.

4. Iš anksto nepranešus apie neatvykimą, kitą kartą klinikoje apsilankęs klientas privalės sumokėti „neatsakingumo mokestį“, kuris siekia 10 € už 15 min. gydytojo klientui rezervuoto laiko.

5. Gydytojai neturi teisės savarankiškai, be administracijos leidimo, spręsti apie nuolaidų taikymą.

Administracijai priėmus sprendimą vienkartinai arba nuolat taikyti nuolaidas, paciento ligos istorijoje yra padaromas įrašas (tokie įrašai, padaryti iki 2019-05-20 skaitomi negaliojančiais).

6. Visais atvejais, kai veterinarijos gydytojai gali iš anksto numatyti bent apytikslę gydymo ar procedūros kainą, jie privalo apie ją informuoti klientus iš anksto, prieš atliekant veiksmus. Klientai turi suprasti, kad būna atvejų, kai gydytojui reikia imtis skubių priemonių arba sprendimų atlikti tam tikras procedūras nedelsiant, nepasitarus su klientu, nes nuo to gali priklausyti paciento gyvybė. Tai įvyksta išimtinais atvejais, bet išlaidas už tokias procedūras vis tiek teks apmokėti gyvūno savininkui.

7. Paslaugos klinikoje nesuteikiamos „į skolą“ ir privalo būti apmokėtos iš karto, prieš išvykstant iš klinikos. Išimtinais atvejais, administracija gali atidėti paslaugų apmokėjimą, tačiau šis klausimas turi būti suderintas iki paslaugos suteikimo (ši taisyklė galioja visais atvejais, išskyrus tuos, kai klinika yra pasirašiusi sutartis su juridiniais asmenimis, kuriose nurodyta kitokia atsiskaitymo forma).

Tikimės Jūsų supratimo,

Klinikos administracija

  • Russian
  • English
  • Lithuanian