Mikrobiologijos laboratorija

Dalinamės puikiomis naujienomis! Nuo 2022 m. sausio mėn. Jakovo veterinarijos centre veiklą pradėjo mikrobiologijos laboratorija. Savo laboratorijoje įdiegėme pažangiausią VITEK 2 COMPACT automatizuotą bakterijų identifikavimo sistemą, kuri leidžia greičiau pateikti bakteriologinių tyrimų rezultatus. Galime didžiuotis, kad esame pirmoji veterinarijos klinika Lietuvoje, įsidiegusi šią tyrimų sistemą.

Anksčiau, norint atlikti bakteriologinius tyrimus, mėginius tekdavo siųsti į kitas laboratorijas. Procesas užtrukdavo ilgai, kainavo brangiai, todėl ne visi mūsų klientai galėjo sau tai leisti. Nauja laboratorija leis dažniau ir greičiau atlikti bakteriologinius tyrimus pacientams, o klinikos klientams už šiuos tyrimus nuo šiol mokės mažiau.

Bakteriologiniai tyrimai ypač reikšmingi siekiant išsiaiškinti tikslią diagnozę ir paskirti reikiamus antibiotikus. Gavę tyrimų rezultatus ir išsiaiškinę konkrečius ligos sukėlėjus, jūsų augintiniui paskirsime tikslingą gydymą, kuris garantuos ženkliai greitesnį sveikimo procesą. Ne mažiau svarbu ir tai, kad praktikoje plačiai naudojami bakteriologiniai tyrimai ženkliai prisidės prie bendro tikslo kovoje su bakterijų atsparumu antibiotikams ir sumažins netikslingą antibiotikų naudojimą.
Tyrimus naujojoje Jakovo veterinarijos centro laboratorijoje atlieka veterinarijos gydytojos, mikrobiologės Krystsina Malashka ir Oksana Radčenko.

Bakteriologijos laboratorija teikia  paslaugos veterinarijos specialistams (New** 2023 m)

  • Russian
  • English
  • Lithuanian