Duris atvėrė Kačių klinika!

2021 m. sausio 21 d. duris atvėrė naujoji Jakovo veterinarijos centro Kačių klinika!
Nuo šiol tame pačiame pastate rasite atskiras šunų ir kačių klinikas. Kodėl atskiras? Nors vienuose namuose augantys keturkojai dažnai yra geriausi draugai, tačiau nepažįstami gyvūnai gali sukelti vienas kitam stresą. Mūsų sprendimas atskirti klinikas sumažins Jūsų augintinio patiriamą stresą, o vizitai pas mus bus komfortiškesni!

Katės aplinka, nesvarbu, ar namuose, ar klinikoje, turi suteikti gyvūnui komfortą ir saugumą. Gyvūnas visada turi turėti galimybę atlikti gamtinius reikalus, turėti judėjimo ir mankštos laisvę higieniškoje aplinkoje. Atskirdami klinikas stengiamės sumažinti nepatogumus tiek augintiniams, tiek jų šeimininkams!

Nuo vizito veterinarijos klinikoje pradžios iki jo pabaigos katės turėtų būti atskirtos nuo šunų ir kitų gyvūnų – idealiu atveju katės turėtų turėti atskiras laukimo ir konsultacijų patalpas. Atskyrimas turėtų apimti tiek vizualią, tiek kvapo ar garso izoliaciją. Laukimo patalpose gali būti naudinga įrengti aukštesnes lentynas, ant kurių narve esančią katę galima užkelti, taip sumažinant jos patiriamą stresą. Katės jaučiasi daug saugesnės aukštesnėje erdvėje (aukštos lentynos, kėdės ir pan.). Taip pat gyvūno saugumo jausmą užtikrina galimybė pasislėpti.

Mes už gyvūnų gerovę – fizinę, psichologinę, socialinę ir aplinkos. Nuo šiol Jūsų mylimas kates pasitiksime atskirose laukimo ir konsultacijų patalpose, kuriose jos jausis saugios ir bus izoliuotos nuo „šuniškų“ kvapų ir garsų.

Apsilankykite ir patikrinkite. Lauksime! 

  • Russian
  • English
  • Lithuanian